Prodej bytu 1+1, 38 m2, ul. Slovácká, Břeclav

Prodej Byty 1+1, Břeclav

Prodej bytu 1+1, 38 m2, ul. Slovácká, Břeclav

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej jednopokojového bytu o celkové užitné ploše 38 m2, ul. Slovácká v Břeclavi.

Byt je v původním, avšak zachovalém stavu a jeho umístění v centru města nabízí veškerou občanskou vybavenost v krátké docházkové vzdálenosti. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí a díky výtahu je zcela bezbariérový. Kromě startovacího bydlení pro mladé je byt také vhodný pro osoby s omezenou schopností pohybu. 

Z chodby bytu jsou přístupné všechny místnosti. Obývací pokoj, koupelna se záchodem a kuchyně s jídelnou. Místo původní vany byl v koupelně instalován sprchový kout. Kuchyně zůstala původní, plynový sporák byl odpojen. Je však možné požádat o opětovné připojení.

O bytový dům je dobře postaráno. Prošel revitalizací v podobě zateplení, nový vstupních dveří, včetně kamerového systému ve společných prostorách. Nový je také výtah, který byt zpřístupňuje bezbariérově. Stoupací vedení je zmoderznizováno také.

Obytná místnost je orientována na jiho-východ, kuchyně s jídelnou pak na severo-západ.

Svůj automobil můžete parkovat přímo před domem na městském parkovišti. Aktuálně je uhrazena na další rok parkovací karta, která bude převedena na automobil nového vlastníka. Z druhé strany domu je malý park se zelení, lavičkami a dětským hřištěm.

K bytu náleží skladovací kóje o velikosti 1,8 m2. Měsíční zálohy na provoz bytu činí 2 735 Kč - platba SVJ (fond oprav, správa, společná elektřina, voda, a další...) dále náklad na elektřinu ve výši 300 Kč měsíčně, radiové a televizní poplatky ve výši 135,- Kč. Celý byt je vyhříván radiátory s teplem z centrální kotelny v Cukrovaru. Na byt se tak nevztahuje kauza se skokovým navýšením plateb - Teplo Břeclav.

Základní a mateřská škola Slovácká je vzdálena pouhou minutu chůze, nákupní centrum Břeclove se supermarketem Albert je vzdáleno 4 minuty pěší chůze. V okolí jsou také 3 lékárny, zubní klinika vzdálena 8 minut chůze, ve stejné vzdálenosti je také autobusové a vlakové nádraží.

Zaujal Vás tento byt? Tak neváhejte a kontaktujte mě. Rád Vás přivítám na společné prohlídce. Více na webu ondrejjilek .cz

Cena

2 290 000 Kč

Makléř

Ondřej Jílek

+420