Prodej bytu 1+1, 55 m2, Horní Dvořiště

Prodej Byty 1+1, Horní Dvořiště

Prodej bytu 1+1, 55 m2, Horní Dvořiště

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej bytu o dispozici 1+1 v podkroví bytového domu s novou střechou, ul. Česká obec Horní Dvořiště.

Jedná se o bytový dům ze stěnových panelů v samostatně stojící zástavbě. V domě jsou dvě plná nadzemní podlaží, suterén se společnými místnostmi a sklepními kójemi a podkroví s bytovou jednotkou. Naproti jednotky jsou společné půdní prostory.

Po vstupu do bytu se ocitnete ve velké čtvercové chodbě. Z té je přístup do všech místností bytu. Koupelny s vanou, umyvadlem a místem na pračku a sušičku, oddělené toalety, kuchyně s jídelním stolem, potravinovou skříní a kuch. linkou s elektrickým sporákem. Poslední místností bytu je podlouhlý obývací pokoj.

Byt se vytápí lokálními elektrickými přímotopy, které jsou zánovní. Teplou vodu připravuje elektrický bojler. Střecha je aktuálně nová, včetně pojistné hydroizolace. Bytové rozvody vody, odpadů i elektřiny jsou v původním stavu. Dostatek parkovacích míst najdete přímo před bytovým domem.

Horní Dvořiště - nejjižněji položená obec v České republice. Téměř nedotčený kraj Novohradských hor, rozlehlých lesů, sluncem prozářených luk, šumějících potoků a hladin rybníků zrcadlících kouzelné západy slunce. Svérázné a málo známé hory na jihu Čech protkané spletí cest a cestiček, které spojují malebné vesnice. Ráj pro cykloturistiku. Přímo přes Dvořiště vede modrá TZ a cyklotrasa č. 34. Nově pak z náměstí vychází i žlutá TZ k hraničnímu přechodu pro pěší do rakouského Deutch Hörschlag. Obcí prochází značné turistické stezky a cyklotrasy, kterými se dostanete do Vyššího Brodu, na zámek Rožmberk, na Lipno ( jedna z nejkrásnějších cyklotras okolo řeky Vltavy ), nebo až do podhůří Alp ale i do Německa.

K řece Vltavě je to přes Černý les cca 3 km. Ráj pro rybáře a houbaře, milovníky vodních sportů. Pro milovníky zimních sportů je zde kromě Skiareálu Lipno, nádherný rodinný příhraniční areál Sternstein, který je vzdálený pouhých 16 km od Horního Dvořiště.

Cena

1 990 000 Kč

Makléř

Ondřej Jílek

+420