Prodej bytu 1+kk, 33 m2, ul. Konradova, Brno - Líšeň

Prodej Byty 1+kk, Brno

Prodej bytu 1+kk, 33 m2, ul. Konradova, Brno - Líšeň

Popis

Podrobnější informace najdete na webu bydlenilisen.cz!

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej bytu v původním stavu o dispozici 1+kk a obytné ploše 33 m2 v prvním podlaží panelového domu na Konradově ulici v Brně - Líšni.

V bytovém domě proběhla kompletní revitalizace fasády se zateplením, společné rozvody médií (stupačky), jsou zde také nová okna společných prostor a také zcela nový výtah. Velkou výhodou je také nový vstupní prostor s vchodovými dveřmi na čip, který zabezpečuje mnohem více bezpečí v domě, než klasický přístup na klíč. To vše bez úvěru a bez navýšení fondu oprav.

Byt se skládá z obytného prostoru s kuchyňským koutem, prostorné vstupní chodby, koupelny a odděleného WC. Výhodou pro budoucí modernizaci bytu je koupelnové jádro, které je ze tří stran vsazené mezi panely.

Více na bydlenilisen.cz, zde také najdete položkový rozpočet rekonstrukce a 3D prohlídku bytu!

Zastávku tramvaje č. 8 máte pouhé 3 minuty chůze od domu a do centra Brna vás přiveze za 20 minut. Je to tramvaj, takže bez kolon, či zdržení. Jen o malý kousek dále je zastávka autobusu, který vás například na Mendlovo náměstí dopraví za půl hoďky.

Hned u zastávky je také Albert, lékárna, papírnictví, květinářství a další služby. V kancelářích na rohu sídlí také skvělá realitní společnost. Ale to jen tak na okraj. O kousek dál najdete dobrou restauraci či úřad městské části Brno Líšeň.

V Líšni je také nespočet dětských hřišť. To nejbližší je na dohled od domu. V nedaleké Rokli je také místo pro venčení vašich čtyřnohých miláčků, kavárny, sportoviště nebo bikepark. Nesmím zapomenout na vzdělání, které zajišťuje 7 základních a 3 střední školy. Také nejrůznější zájmové kroužky, spolky a úspěšný fotbalový tým SK Líšeň. No a na vysokou školu do centra je to také kousek.

Na severní části Líšně se rozkládá CHKO Moravský kras. V části více na východ je pak brňany velmi oblíbené Mariánské údolí, kde můžete sportovat, nerušeně relaxovat, ale také třeba zajít na koncerty, které se zde pravidelně konají.

Více na bydlenilisen.cz, zde také najdete položkový rozpočet rekonstrukce a 3D prohlídku bytu!

A pokud jste zvědaví na samotný byt, mrkněte na vizualizace nebo si rovnou domluvte prohlídku. Každému zájemci bude předán rozpočet na rekonstrukci a investiční plán výnosů z pronájmu. Neváhejte a zavolejte mi ještě dnes!

Cena

Prodáno

Makléř

Ondřej Jílek

+420 777 201 661