Prodej bytu 2+1, 58 m2, sídl. Na Valtické, Břeclav

Prodej Byty 2+1, Břeclav

Prodej bytu 2+1, 58 m2, sídl. Na Valtické, Břeclav

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej většího bytu o dispozici 2+1, na sídlišti Na Valtické v Břeclavi.

Mnohem více fotek i informací o bytě, včetně 3D prohlídky najdete na webu bydlenibreclav.cz

Tento dvoupokojový byt je svou výměrou větší, než obvyklé byty tohoto typu na sídlišti. Je také jeden z opravdu mála bytů 2+1, který má lodžii, navíc o velikosti 4,3 m2.

Byt je v původním, ale zachovalém stavu. Najdeme zde umakartové jádro s koupelnou a oddělenou toaletou. Ve vstupní chodbě, ze které se dostanete do všech místností bytu, se také nachází praktická šatna, či komora. Původní kuchyňská linka s plynovým sporákem, v bytě jsou také původní okna.

Ložnice a jídelna s kuchyňským koutem jsou orientovány na západní stranu, směrem k parkovišti, příjezdové cestě, či malému obchůdku s potravinami, který je vzdálený pouze pár kroků od domu. Obývací pokoj s prostornou lodžií je pak orientován na východ, do tichého vnitrobloku se zelení a pískovištěm pro děti. Po celý den je zde opravdový klid - na relax, práci i příjemné chvíle strávené s kávou či čajem v pěkné lodžii. V obývacím pokoji je také klimatizační jednotka.

Měsíční náklady na provoz bytu jsou celkem 3 300 Kč + elektřina a plyn. Spotřeba těchto dvou médií je značně individuální, obvykle však není vyšší, než 800 Kč za měsíc. Byt je v družstevním vlastnictví s možností převodu do osobního. Zbývající část anuity činí cca 23 500 Kč. Je tedy možné byt financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením vám rád pomohu.

Dům má rekonstruovanou střechu, výtah, vchody s novými vstupními dveřmi, schránkami a zvonkovým tablem. Je možné využívat společnou kolárnu a samostatný sklep.

V blízkosti domu jsou 2 obchody s potravinami, dále je na sídlišti supermarket, lékař pro děti i dospělé, lékárna, restaurace i sportovní klub s posilovnou a wellness.

Zastávka městského autobusu je vzdálena 2 minuty pěší chůze, linkový autobus směr Valtice nebo Lednice staví na zastávkách ve vzdálenosti 10 minut chůze od domu.

Jen několik málo minut chůze od domu je také les s lichtenštejnskými salety. Vaše procházky tak mohou pohodlně směřovat právě tam.

Mnohem více fotek i informací o bytě, včetně 3D prohlídky najdete na webu bydlenibreclav.cz

Cena

2 200 000 Kč

Makléř

Ondřej Jílek

+420