Prodej bytu 2+kk, 73 m2 , ul. Kumpoštova, Brno

Prodej Byty 2+kk, Brno

Prodej bytu 2+kk, 73 m2 , ul. Kumpoštova, Brno

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej bytu v novostavbě z roku 2017 o dispozici 2+kk a užitné ploše 73,4 m2, na ul. Kumpoštova v Brně.

Více informací najdete na webu bydlenikumpostova.cz

Bytový dům je součástí developerské výstavby společnosti UniStav s názvem Panorama Kociánka. Kromě bezproblémového parkování před domem a v podzemních garážích, které jsou součástí domu, se myslelo také na základní občanskou vybavenost a zázemí pro vyžití dětí.

Zastávka MHD u vstupu do areálu. V blízkém okolí najdete běžecké tratě, koupaliště v Králově Poli, blízko je i Boby Centrum s venkovním kluzištěm, bazénem, či tenisový areál Lesná. Velmi dobrý přístup je také na cyklostezku. Školy, gymnázia, obchodní domy v blízkosti.

Kompletní občanská vybavenost je pro tuto lokalitu samozřejmostí. OC Tesco Královo Pole do pěti minut jízdy autem. Okolí prostředí je bez průmyslové výstavby, čisté ulice, veřejná místa i prostředí v těsné blízkosti lesa. Jedná se o atraktivní lokalitu ve městě nabízející nádherné výhledy na Brno.

Byt je umístěn v prvním podlaží bytového domu s bezbariérovým přístupem jak z chodníku, tak ze suterénních garáží. Jeho celková plocha činí 73,4 m2 (včetně 7,3 m2 balkonu a 2,6 m2 sklepní kóje). Po vstupu do bytu se ocitnete v prostorné chodbě, která propojuje celý byt a je tak možné se z ní dostat do všech místností.

Z leva to je šatna s místem a příprava na pračku a sušičku (odpady, voda). Dále pěkná koupelna, s vanou, umyvadlem a toaletou. Našlo se zde také místo po skříňku na ručníky a další potřeby. Nejdále je klidná ložnice s velkou šatní skříní, která je součástí prodeje bytu.

Nejlepší nakonec. Poslední místností bytu je prostorný obývací pokoj s pěknou kuchyní, jídelním koutem a samozřejmě místem na pohodlnou pohovku. To vše přímo propojeno s balkonem o výměře 7,3 m2. Na všech oknech jsou instalovány předokenní žaluzie s možností naklápění, s elektrickým pohonem.

K bytu náleží sklepní kóje a dále je možné přikoupit či pronajmout parkovací stání (větší za 1 600 Kč a menší za 1 000 Kč měsíčně). Aktuálně je k bytu pronajato místo větší.

Více informací najdete na webu bydlenikumpostova.cz

Cena

info v RK

Makléř

Ondřej Jílek

+420