Prodej bytu 4+kk, 100 m2, se zahrádkou 55 m2, Brno - Žebětín

Prodej Byty 4+kk, Brno

Prodej bytu 4+kk, 100 m2, se zahrádkou 55 m2, Brno - Žebětín

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej nadstandardního bytu o dispozici 4+kk s vlastní zahradou a parkovacím stáním v suterénních garážích, v brněnském Žebětíně, ul. Bartolomějská.

Více informací včetně 3D skenu bytu najdete na bydlenizebetin.cz

Po příjezdu k domu je možné auto zaparkovat buď na vyhrazených stáních pro návštěvy, či na vlastním parkovacím stání umístěném v garáži, které je součástí prodeje bytu. Byt je plně bezbariérový a má zajímavé architektonické řešení dispozice. Nepravé úhly některých stěn vytváří 3 vestavné šatny vybavené policovým systémem a v bytě tak není potřeba dalšího nábytku k uložení věcí.

Po vstupu do bytu Vás čeká krátká předsíň s první  šatnou, přesíň zavazuje na vstup do dvou ložnic. Ty jsou umístěny za sebou, tedy první z nich je průchozí. Je zde také umístěna druhá prostroná šatna. Vedle pokojů je koupelna s vanou, dvěma umývadly a místem pro pračku a sušičku. Toaleta je umístěna samostatně přibližně v polovině dispozice bytu. Následuje obývací pokoj s kuchyňským koutem s vyvýšeným barem. Poslední místností bytu je pracovna, a nebo volitelně ložnice, s třetí vestavnou šatnou.

Na obývací pokoj navazuje prostorná terasa, krytá od pohledů z ulice i ze strany od sousedů. Přesah horního balkonu zajišťuje dokonalé soukromí a v létě chrání před slunečními paprsky, v zimě naopak slunce svítí až do obývacího pokoje a krásně jej prohřeje. Na zahradě je umístěna venkovní zásuvka pro připojení elektrických spotřebičů a je zde také instalovaný kohout na studenou vodu pro zalévání zahrady.

V zahradě jsou zasazeny okrasné rostliny – růže, plamének, hortenzie, pnoucí břečťan i hortenzie, trvalky a skalničky, v malém trávníku je středem pozornosti japonský červený javor s podsadbou bramboříků, které kvetou v zimě. Z ovocných druhů je zde angrešt a černý rybíz, malinoostružina, vinná réva. Na terase je možnost umístit řadu dalších rostlin, jak užitkových, např. rajčata, bylinky, tak květin v truhlících a květináčích.

Do bytu je zaveden kabelový internet Žabnet. Do tří místností v bytě je také zaveden společný rozvod digitální televizní antény. V obývacím pokoji je přímo ve zdi zabudovaný rozvod pro plnohodnotný soundsystém 5.1. Kabely k reproduktorům tedy není nutné řešit, stačí se napojit.

Žebětín je městská část na západním okraji statutárního města Brna s veškerou občanskou vybaveností - škola, MŠ, lékař, lékárna, pošta, sportoviště, obchod, restaurace, a mnoho dalšího. Lokalita má výbornou dopravní dostupnost, k dispozici MHD přímo u domu, do středu města Brna autem cca 15 min, v blízkosti napojení na dálnici D1. V okolí krásná příroda, v blízkosti lesy s možností sportovního vyžití, jak pro cyklisty, tak na pěší vycházky, např. k nedalekému žebětínskému rybníku, Helenčině studánce a dalším.

Přijďte sami posoudit na vlastní oči na prohlídce. Předtím si však neopomeňte stáhnout 3D prohlídku celého bytu, ze které získáte přesnou představu o jeho členitosti i dispozici.

Tak už neváhejte a zavolejte mi!

Cena

9 015 810 Kč

Makléř

Ondřej Jílek

+420