Prodej bytu 4+kk, 104 m2, ul. Úvoz, Brno

Prodej Byty 4+kk, Brno

Prodej bytu 4+kk, 104 m2, ul. Úvoz, Brno

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej prostorného bytu o dispozici 4+kk o obytné ploše 104 m2 ve 4. podlaží secesního bytového domu z roku 1913 na ulici Úvoz v Brně.

Více informací včetně 3D prohlídky bytu najdete na bytnauvoze.cz

Byt prošel v roce 2018 rekonstrukcí instalací a povrchů. Byly repasovány parkety, dveře, elektřina je v mědi, byl pořízen plynový turbokotel a instalována kuchyňská linka zhotovená na míru. V ní je umístěna vestavná myčka, elektrická trouba, plynový sporák a digestoř s filtrem.

Vnitřní dispozice se skládá z prostorné chodby, ze které je přístup do všech místností bytu. Na západní straně bytu, která orientována do ulice (zde se omlouvám za chybu ve videu), je umístěna prostorná jídelna s kuchyňským koutem a jedna z ložnic (nebo také obývací pokoj, který lze s jídelnou propojit dvoukřídlými dveřmi). V tomto pokoji jsou také krbová kamna, která jsou nyní již pouze jako dekorace. Do ulice jsou osazena velmi kvalitní EURO okna.

Na východní straně bytu jsou dvě ložnice (opravdu jsou na východní straně, ve videu jsem se vás snažil zmást). V první ložnici je rozměrná vestavná skříň. Přes plastová okna, která jsou v západních pokojích je perfektní výhled do vnitrobloku plného zeleně. Stejně orientována je také další ložnice, ze které je přístup na malý balkon a do pokoje pro služku. Ten je možné využít jako šatnu či pracovnu. Dříve zde také bylo spací patro, pod kterým se umístil psací stůl a skříň.

Uprostřed bytu je koupelna s rohovou vanou, která zabírá většinu koupelny, proto novému majiteli přijde vhod malá rekonstrukce a nahrazení této rohové vany sprchovým koutem, či klasickou rovnou vanou. Tím se v koupelně uvolní drahocenný prostor pro pohodlné umístění pračky a sušičky, či koupelnové skříňky. WC je odděleno a má odvětrání do venkovního světlíku. Praktická je také komora, do které snadno uklidíte veškeré nářadí, mycí prostředky, nebo díky své blízkosti hlavnímu vchodu může posloužit jako šatna. Dostatečně velkou skříň i s botníkem však umístíte také do vstupní chodby.

V domě je výtah do mezipater. K bytu náleží prostorná sklepní kóje. V domě i bytě byly měněny veškeré rozvody odpadů, vody, elektřiny a nyní nově bylo měněno také plynové vedení. V současné chvíli probíhá revitalizace společných chodeb a světel. Nedávno také bylo osazeno nové zvonkové tablo. Na všechny tyto úpravy je dostatek zdrojů ve fondu oprav. V krátké budoucnosti je také v plánu revitalizace dvora za domem a vstupu do domu.

K dispozici je také zděný sklep v přízemí domu. V domě jsou také dvě garáže v soukromém vlastnictví, nabízí se zde varianta pronájmu či dokonce odkupu, samozřejmě po debatě s vlastníkem těchto prostor.

Chcete se dozvědět ještě více o tomto krásném bytě? Nyní máte jedinečnou příležitost k nákupu! Podobné byty ve stejné lokalitě se na trhu objevují jen velmi vzácně.

Více informací včetně 3D prohlídky bytu najdete na bytnauvoze.cz

Tak už neváhejte a kontaktujte mě, rád se s vámi uvidím na prohlídce.

Cena

7 990 000 Kč

Makléř

Ondřej Jílek

+420 777 201 661