Prodej domu k sezónnímu pronájmu, Kurdějov u Hustopečí

Prodej Domy Rodinný, Kurdějov

Prodej domu k sezónnímu pronájmu, Kurdějov u Hustopečí

Popis

V ceně nemovitosti je zahrnuto kompletní vybavení domu, vyjma soukromých věcí současných majitelů.

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej jednopodlažního rodinného domu o dispozici 5+kk, navíc s oddělenými prostory pro podnikání. Kancelář, ordinace či provozovna beauty služeb s oddělenou čekárnou a hygienickým zázemím pro zákazníky v obci Kurdějov, vzdálených 5 min od Hustopečí a pouze 20 minut autem do Brna.

--- Dům je velmi pěkně dispozičně řešen. Vstup do domu je možný hlavním vchodem přímo do zádveří, na které navazuje hlavní obytný prostor rodinného domu, nebo zcela zvlášť do prostorů vhodných k podnikání. Oddělené prostory byly zkolaudovány pro provoz veterinární ordinace, tudíž splňují všechna opatření dle platné legislativy. K dispozici je čekárna se samostatným WC, ordinace a šatna. Stejně tak dobře lze tyto prostory využít jako výminek, či pokoj pro hosty s kuchyňskou linkou od Skoupila, klimatizací s možností přitápění a dobrým odhlučněním od zbytku domu.
Podnikatelský potenciál je také v pronájmu těchto prostor po celý rok. K dispozici jsou rovněž 4 parkovací stání.

--- Obytný prostor v domě je pak možné pojmout jako plnohodnotné rodinné bydlení, či jako apartmánový dům pro přátele a rodinu, stejně tak k celoročnímu pronájmu. Okolí domu nabízí krásnou přírodu a sportovní i kulturní vyžití zaměřené na cyklostezky a pěší túry. Nabízí se zde především spousta vinic, prohlídky historických sklepů s řízenými degustacemi i soukromé večírky ve vinných sklepech či moderních luxusních vinařstvích.

--- Všechny místnosti domu jsou přístupné ze společné chodby a žádná není průchozí. Zároveň je z každého pokoje přístup na nádhernou terasu, která navazuje na zahradu o celkové rozloze 1000 m2.

--- Obytný prostor je klimatizován s možností přitápění. Ve zmíněné chodbě je velkorysá koupelna s bezbariérovým sprchovým koutem, vanou, dvojitým umyvadlem a třetím wc v domě. Nemovitost nabízí celkem 4 ložnice s kapacitou pro min. 8 ubytovaných. Další prostor je pak pro přistýlky v obývacím pokoji a 2 ubytované s odděleným pokojem a další přistýlkou v prostoru provozovny.

--- V neposlední řadě můžete využít ke skladování dřeva i vybavení všeho druhu dřevěný sklad o rozměru 8×4 m. Díky přívodu elektřiny je prostor vhodný pro dílnu nebo zašívárnu. Men's cave je poměrně vystihující název. Terasa je nově vydlážděná velkoformátovou keramickou dlažbou a k dispozici i pro nového majitele je nový zahradní nábytek. Zahrada v poslední době prošla velkými změnami. Najdete zde 60 druhů rostlin v počtu přes 200 kusů, ovocné i okrasné stromy. Pro děti je zde velký zahradní domek, pískoviště, houpačky, skluzavka a trampolína. Romantické duše jistě ocení posezení kolem ohniště.

Mnohem více informací a především fotek, včetně 3D skenu celého interiéru domu najdete na webové stránce ondrejjilek cz

Pokud Vás dům zaujal, neváhejte mě kontaktovat!

Cena

info v RK

Makléř

Ondřej Jílek

+420