Prodej farmy U kurdějovského rybníka, 53 911 m2, Kurdějov

Prodej Komerční Ostatní, Kurdějov

Prodej farmy U kurdějovského rybníka, 53 911 m2, Kurdějov

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí k prodeji soubor pozemků a staveb tvořící farmu U kurdějovského rybníka, s celkovou výměrou pozemků 53 911 m2, v obci Kurdějov u Hustopečí.

Pozemky se nachází na samotě, asi 2,5 km jihovýchodně od obce Kurdějov. Jsou přístupné po zpevněné obecní komunikaci. Areál je napojen na elektřinu z vlastní přípojky řešené od trafostanice u bývalého státního statku směrem k obci pomocí dálkového nadzemního vedení v délce asi 1,8 km.

Areál s farmou a apartmány k pronájmu se skládá z hlavní stavby, která je využívána ke komerční činnosti jako penzion. V objektu jsou 4 samostatné apartmány. Jedná se o jednopodlažní nepodsklepený zděný objekt se sedlovou, v části pultovou střechou s obytným podkrovím. Objekt byl postaven v roce 2007. Nadstandardním vybavením je bazén na slanou vodu s technologií umístěný v přízemí. Technologie bazénu je umístěna ve sklepních prostorech vedle bazénu. Dále je instalováno zařízení na filtraci a změkčení vody, dále klimatizace ve dvou apartmánech, vzduchotechnika u bazénu k odvlhčování prostor, okna jsou kompletně osazena venkovními roletami, je zbudován centrální vysavač.

Stavba je napojena na elektřinu vlastním dálkovým vzdušným vedením. Voda je zajištěna z kopané studny, odpady jsou svedeny do jímky, plyn není zaveden. Přízemní podlaží stavby je v současné době rozděleno na dva apartmány, stejně jako podkroví.

K hlavní stavbě jsou přistavěny přístřešky, slouží jako terasa pro hosty. Jedná se o jednopodlažní nepodsklepený zčásti zděný, z části dřevěný objekt s pultovou střechou. Dále je přistavěna kotelna, s kotlem na tuhá paliva, který slouží k vytápění hlavní stavby a zároveň po celý rok k ohřevu teplé vody do dvou zásobníků o celkovém objemu 2000 l. Součástí objektu jsou skladovací a technické prostory.

Pozemky o celkové výměře 53 911 m2 tvoří jednotný funkční celek. Dle územního plánu obce se jedná z části o plochy SV – smíšené obytné – venkovské. Na pozemcích u hlavní stavby apartmánového domu se nachází opěrná zeď z gabionu s kamennou výplní, dále zpevněná betonová plocha, plocha z kamenů volně ložených a část celkového oplocení objektu, převážně z kovových profilů kovářsky opracovaných s betonovou podezdívkou, vjezdová brána s elektrickým pohonem a branka. V severní části se nachází kopaná studna s pitnou vodou, která je využívána v hlavním objektu. Studna má hloubku 8 m, vodní sloupec v ní činí 4 m.

V další části je pozemek zastavěn zemním sklepem, který vznikl asi před 30 lety. Vedle sklepa se nachází pergola.
Vedle se nachází uměle vyhloubený rybník, bez přítoku, o rozměru 100×20 m. Zbývající část pozemků navazuje na zastavěnou část směrem k jihu. Dle územního plánu obce se jedná o plochy přírodní, případně plochy zemědělské. Ve skutečnosti nejsou pozemky využívány k zemědělské hospodářské činnosti, ale slouží jako výběh pro chované…

Bohužel více informací sem do textu dát nelze. Kompletní popis a více fotografií najdete ondrejjilek cz

Cena

24 200 000 Kč

Makléř

Ondřej Jílek

+420