Prodej nadstandardního bytu 4+kk, 137 m2, ul. Vrchlického sad, Brno

Prodej Byty 4+kk, Brno

Prodej nadstandardního bytu 4+kk, 137 m2, ul. Vrchlického sad, Brno

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej prostorného bytu o dispozici 4+kk o obytné ploše 137 m2 ve 2. podlaží historického bytového domu na ulici Vrchlického sad v Brně, v těsné blízkosti parku Lužánky.

Více informací včetně podrobného technického popisu rekonstrukce se dozvíte na bytuluzanek.cz

Byt prošel v roce 2016 velmi nákladnou a opravdu zdařilou rekonstrukcí. Jak je již řečeno ve videoprohlídce, rekonstrukcí či výměnou prošly všechny skladby a materiály nad trámy v podlaze a pod trámy ve stropě, tedy naprosto vše.

Vnitřní dispozice se skládá z malého zádveří, ze kterého je vstup do prostorného skladu, a dále do centrální části bytu - obývacího pokoje s kuchyňským koutem. V něm jsou vestavné spotřebiče značky Siemens - pečící trouba, indukční varná deska a digestoř. Lednice s mrazákem a myčka jsou samostatně stojící a nabízí se součástí prodeje. Kuchyně, včetně úložných prostor vedle pracovní desky a celá knihovna jsou na míru s velkou kvalitou zpracování. Krásným a dominantním prvkem obytných místností jsou vysoké dřevěné dveře s okrasnou obložkovou zárubní. Všechny podlahy v bytě jsou z masivu z dubu. Obývací pokoj je orientován do vnitrobloku.

Z centrální místnosti je možné se přes chodbu s praktickou šatnou, dostat do dvou ložnic, orientovaných do ulice. Chodba s šatnou jsou od obývacího pokoje odděleny stylovými posuvnými dveřmi. Na opačné straně bytu se nachází koupelna s vanou, umyvadlem, místem pro pračku a sušičku a plynovým kotlem. Pračku se sušičkou je možné umístit také do velkého skladu, kde je připraven odpad i přívod vody. Toaleta se nachází v místnosti společně se sprchou.

Úplně odděleně od zbytku bytu je poslední obytná místnost, využívaná jako pracovna, s okny orientovanými do vnitrobloku. Vzhledem ke svému umístění na východ, se přímo nabízí vytvořit zde ložnici a nezávisle na ruchu ze zbývající části bytu, zde nerušeně odpočívat.

Více informací včetně podrobného technického popisu rekonstrukce se dozvíte na bytuluzanek.cz

Cena

12 990 000 Kč

Makléř

Ondřej Jílek

+420 777 201 661