Prodej novostavby bytu 3+kk, 93 m2, s pozemkem 250 m2 v Břeclavi

Prodej Byty 3+kk, Břeclav

Prodej novostavby bytu 3+kk, 93 m2, s pozemkem 250 m2 v Břeclavi

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej prostorného bytu o dispozici 3+kk a obytné ploše 93 m2 v novostavbě rezidenčního bydlení LakeTower v Břeclavi.

Byt se nachází ve zvýšeném přízemí domu a jeho vstupní dveře jsou součástí hlavního designového prvku vstupní haly - modrého led osvětlení, které je zabudované v obloukové stěně. Do podsvícení je zabudovaný časovač s hodinami. Každou celou hodinu světla probliknou a každé 3 hodiny se spustí krátká a klidná světelná show.

První místností bytu je chodba s místem pro odkládací stěnu, skříň či botník. Z ní je přístupná zařízená koupelna s elektrickým bojlerem na ohřev teplé vody, elektricky vytápěným topným žebříkem, velkým sprchovým koutem a toaletou. Z chodby dále je vstup do neprůchozí ložnice.

Největší místností bytu je obývací pokoj s kuchyňským koutem, který není součástí prodeje. Zařízení nové kuchyně bude na vás a vašem vkusu. Dominantou je však soukromý pozemek. Na něm lze postavit například zastřešenou pergolu se samostatným vstupem do bytu a venkovním posezením. Vzniklo by tak i kryté parkovací stání pro váš vůz, ke kterému přijedete po nově vydlážděné cestě. Poslední místností bytu je další neprůchozí ložnice. V bytě je nainstalována již zprovozněná klimatizační jednotka. Pozemek pod bytem je součástí prodeje.

Více informací včetně 3D prohlídky najdete na webu nemovitosti bydlenibreclav.cz

V areálu LakeTower je pro vlastníky bytů vybudováno parkoviště s vysokou kapacitou a relaxační zóna. Nalezneme zde workout hřiště, okrasné záhony s květina a altánek pro grilování a posezení s přáteli. Jak již vypovídá název celého projektu, kontakt s přírodou nabídne LakeTower i prostřednictvím výhledu na jezírko, ve kterém je již nyní chován vyšlechtěný okrasný druh kapra Koi. Atmosféru dokreslí scenérie s lekníny a rákosím.

Více informací včetně 3D prohlídky najdete na webu nemovitosti bydlenibreclav.cz

Tak neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes!

Cena

info v RK

Makléř

Ondřej Jílek

+420 777 201 661