Prodej novostavby bytu 3+kk, 99 m2, v Břeclavi

Prodej Byty 3+kk, Břeclav

Prodej novostavby bytu 3+kk, 99 m2, v Břeclavi

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej prostorného bytu o dispozici 3+kk a obytné ploše 99 m2 v novostavbě rezidenčního bydlení LakeTower v Břeclavi.

Byt se nachází ve druhém podlaží domu. První místností je chodba s místem na šatní skříň či odkládací stěnu. Z ní je přístupná již zařízená koupelna s elektrickým bojlerem na ohřev teplé vody. Dále již následuje krátká chodba se vstupem do první obytné místnosti - pracovna či dětský pokoj.
Další a největší místností bytu je obývací pokoj s přípravou pro kuchyňskou linku (odpady, voda, elektřina). Poslední místností na konci bytu je ložnice.

Ve všech místnostech bytu jsou přiznané dřevěné prvky střešního krovu. Tato půdní vestavba však netrpí hlavním nedostatkem půdních bytů - sníženým stropem s šikminami. Zde jsou stropy vyšší než je obvyklé a proto sklon střechy nezasahuje do využívaného prostoru místností. Díky vyššímu stropu je také interiér vzdušný a prostorný.

V bytě je nainstalována již zprovozněná klimatizační jednotka.

Primární myšlenkou projektu LakeTower bylo vytvořit v Břeclavi vyšší standart bydlení, který zde bytovým domům chybí! Budova je součástí bývalého administrativního areálu společnosti Otis, a.s. na ulici J. Opletala 3572/14a v Břeclavi. Byty jsou součástí nově zbudované satelitní zástavby rodinných domů.

Obrovskou výhodou nákupu zcela nového bytu je také osvobození kupujícího od platby daně z nabytí nemovitosti, která by jinak činila 4 % z kupní ceny.

V areálu LakeTower je pro vlastníky bytů vybudováno parkoviště s vysokou kapacitou a letos v létě je v plánu zbudovat relaxační zónu. Nalezneme zde hřiště pro děti, lavičky a chodníčky pro odpočinek, koutek pro grilování a posezení s přáteli. Jak již vypovídá název celého projektu, kontakt s přírodou nabídne LakeTower i prostřednictvím výhledu na jezírko, ve kterém je již nyní chován vyšlechtěný okrasný druh kapra Koi. Atmosféru dokreslí scenérie s lekníny a rákosím.

Reálná 3D prohlídka bytu zde: my.matterport.com/show/?m=KBJmC9AwE2v

Břeclav má také jeden z největších železničních uzlů v České republice, skvělou dostupnost po kolejích, a stejně tak pohodlnou polohu vzhledem k nájezdu na blízkou dálnici D2. Nechybí okresní nemocnice, která je vzdálena 9 minut jízdy autem, či velké nákupní centrum ve vzdálenosti 7 minut. Pěší vzdálenost na náměstí T.G.M. činí 17 minut a za stejnou dobu pěší chůze se dostanete na vlakovou stanici. Autem je tato vzdálenost překonána za 4 minuty.

Více informací na webu nemovitosti bydlenibreclav.cz

Pro pomoc s finanční stránkou koupě je Vám k dispozici náš tým skvělých hypotečních specialistů. Díky propracované metodice hypotečních úvěrů Vám dokážeme nabídnout mnohem více, než pouze dobrou sazbu.

Tak neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes!

Cena

info v RK

Makléř

Ondřej Jílek

+420 777 201 661