Prodej pozemku, 5 140 m2, Kuchařovice u Znojma

Prodej Pozemky Bydlení, Kuchařovice

Prodej pozemku, 1 406 m2, Kuchařovice u Znojma

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí k prodeji stavební pozemek v obci Kuchařovice u Znojma, pouhých 6 minut od okresního města.

Samotný pozemek se nachází v první boční ulici při příjezdu od Znojma. Prozatím je poslední parcelou ve slepé ulici, která pokračuje pouze polní cestou. K pozemku vede plnohodnotná asfaltová obecní komunikace, ve které jsou dostupně umístěny všechny inženýrské sítě. Naproti domu je výhled na sportovní hřiště a venkovní kulturní areál.

Orientace pozemku vzhledem ke světovým stranám je skvělá. Severo východní část je se vstupem, ideální k parkovacímu stání či umístění garáže. V interiéru nového domu je pak vhodné umístit na sever koupelnu s kuchyní, případně technické a skladovací místnosti. Uliční šíře pozemku činí 15,5 m.

Více informací včetně odborného posudku zastavitelnosti pozemku najdete na webu ondrejjilek.cz

V katastru nemovitostí je parcela zapsána pod p. č. 581/2 o velikosti 1 406 m2. Dle územního plánu je tento pozemku možné zastavět stavbou rodinného domu.

Konkrétní a velmi detailní rozbor zastavitelnosti pozemku si můžete stáhnout na webu nemovitosti (ondrejjilek.cz) či vyžádat na osobní prohlídce s makléřem.

V obci se dodržují lidové tradice a celá oblast Znojemska je proslulá svou historií a především vinařstvím.

Obec Kuchařovice nabízí základní občanskou vybavenost. Najdete zde obchody, služby, školku i školu a družinu i se školní jídelnou. O zájmové kroužky pro vaše děti nouze také nebude.

Více informací včetně odborného posudku zastavitelnosti pozemku najdete na webu ondrejjilek.cz

Tak neváhejte a napište mi pro více informací.

Cena

1 800 000 Kč

Makléř

Ondřej Jílek

+420 777 201 661