Prodej pozemku, 5 140 m2, Kuchařovice u Znojma

Prodej Pozemky Bydlení, Kuchařovice

Prodej pozemku, 5 140 m2, Kuchařovice u Znojma

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí k prodeji stavební pozemek v obci Kuchařovice u Znojma, pouhých 6 minut od okresního města.

Samotný pozemek se nachází v první boční ulici při příjezdu od Znojma. Prozatím je poslední parcelou ve slepé ulici, která pokračuje pouze polní cestou. K pozemku vede plnohodnotná asfaltová obecní komunikace, ve které jsou dostupně umístěny všechny inženýrské sítě. Naproti domu je výhled na sportovní hřiště a venkovní kulturní areál.

Orientace pozemku vzhledem ke světovým stranám je skvělá. Severo východní část je se vstupem, ideální k parkovacímu stání či umístění garáže. V interiéru nového domu je pak vhodné umístit na sever koupelnu s kuchyní, případně technické a skladovací místnosti. Uliční šíře pozemku činí 15,5 m. Na jiho západní straně se pak rozkládá rozlehlý pozemek a je pouze na vás, zda se spokojíte s více než tisícimerovou zahradou, nebo budete chtít hospodařit na dalším lánu pozemku, který dosahuje plochy téměř čtyři tisíce metrů. V každém případě budete mít dostatek soukromí na zahradě, pergole i obytných pokojích vašeho nového domu. Za domem totiž žádná zástavba není.

Více informací včetně odborného posudku zastavitelnosti pozemku najdete na webu ondrejjilek.cz

V současné době je v katastru nemovitostí zapsána parcela p. č. 581 o velikosti 5 140 m2, vedená jako orná půda. Dle územního plánu je část tohoto pozemku možné zastavět stavbou rodinného domu. Proto je prodej rozdělen a pozemek může být prodán jako stavební parcela (severní část pozemku) o rozměru 1 406 m2, či jako celek včetně 3 734 m2 orné půdy za zahradou.

Konkrétní a velmi detailní rozbor zastavitelnosti pozemku si můžete stáhnout na webu nemovitosti (ondrejjilek.cz) či vyžádat na osobní prohlídce s makléřem.

V obci se dodržují lidové tradice a celá oblast Znojemska je proslulá svou historií a především vinařstvím.

Obec Kuchařovice nabízí základní občanskou vybavenost. Najdete zde obchody, služby, školku i školu a družinu i se školní jídelnou. O zájmové kroužky pro vaše děti nouze také nebude.

Více informací včetně odborného posudku zastavitelnosti pozemku najdete na webu ondrejjilek.cz

Tak neváhejte a napište mi pro více informací.

Cena

2 250 000 Kč

Makléř

Ondřej Jílek

+420 777 201 661