Prodej pozemku pro bydlení, 2 130 m2, Přibice u Brna

Prodej Pozemky Bydlení, Přibice

Prodej pozemku pro bydlení, 2 130 m2, Přibice u Brna

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí k prodeji stavební pozemek o velikosti 2 130 m2, v obci Přibice u Brna, vzdálené pouze 19 minut do obchodního centra Olympia.

Rovinatý pozemek, orientovaný na jihozápad, se nachází na konci zástavby s možností připojení na inženýrské sítě. Poloha pozemku zaručí, že žádná další výstavba se za ním ani kolem něj již neuskuteční. Vhodný je pro výstavbu jednoho velkorysého domu, stejně tak až pro 3 samostatně stojící rodinné domy. Právě k tomuto záměru, včetně možnosti na napojení sítí, jsme zpracovali studii zastavitelnosti, kterou jsme projednali s dotčenými orgány. Stáhnout si ji můžete na webové stránce ondrejjilek.cz v sekci Nabídka nemovitostí - Prodej pozemku Přibice.

Voda, elektřina i datová síť jsou umístěny na konci ulice s nutností prodloužit tyto sítě na předmětný pozemek. S připojením plynu se nepočítá. Kanalizace je v dosahu a je možné se na ni připojit. Nelze to však gravitačně a tak by bylo nutné zřídit výtlak s čerpadlem. Vhodnějším řešením by mohla být domácí čistírna odpadních vod. Přečištěnou vodu by po posouzení vodohospodářů bylo možné vypouštět do přilehlého odvodňovacího járku.

Obec Přibice má více než 1000 obyvatel a v loňském roce zkolaudovalo nové komunitní centrum. Budova bude sloužit ke společenským, kulturním a sportovním aktivitám. V přízemí budovy je hlavní vstup s barem a sportovní hala. Dále zde našla své prostory knihovna a obřadní místnost, která slouží i jako zasedací místnost pro konání jednání zastupitelstva.

Další části budovy využívají místní spolky. V prvním patře je nově sídlo obecního úřadu, vedle něhož je
posilovna. Samozřejmostí jsou velkokapacitní sociální zařízení, které budou sloužit v případě větších sportovních a kulturních akcích v hale. Tyto prostory budou rovněž
poskytovat zázemí pro venkovní akce na novém prostorném tanečním parketu a okolních plochách.

Autobusová zastávka je vzdálena jen pár minut pěšky od pozemku, stejně tak jako komunitní centru, kostel i základní a mateřská škola. V obci funguje fotbalový klub TJ Sokol Přibice, Český zahrádkářský svaz, již zmiňovaná obecní knihovna, která pořádá i mnohé přednášky. V neposlední řadě mužácký folklorní pěvecký sbor Přibičané. S ním je také spojeno všudypřítomné vinařství. Najdete zde také několik obchodů, restaurací, zdravotní středisko, či sportovní areál.

Cena

7 800 000 Kč

Makléř

Ondřej Jílek

+420