Prodej rekreačního pozemku, 3247 m2, Židlochovice

Prodej Pozemky Zahrada, Židlochovice

Prodej rekreačního pozemku, 3247 m2, Židlochovice

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí k prodeji rekreační pozemek o velikosti 3 247 m2, v obci Židlochovice u Brna.

Rekreační pozemek se sadem se nachází na konci zástavby ulice Komenského, v mírném jiho-západním svahu. Je přístupný po nezpevněné, ale dobře udržované obecní cestě. Lze na něj umístit chatu do 25 m2 zastavěné plochy, případně vinný sklep o stejné ploše nadzemní části (podzemní část není limitována).

Na pozemek je možné přivést elektrickou síť  po spodní části pozemku z ulice Komenského, se zřízením věcného břemene. Na pozemku je nyní neudržovaný meruňkový sad. Je zde také možné vysadit vinohrad (katastrálně je toto územní nazýváno Vinohrádky).

Pozemek o velikosti 3 247 m2 bude vyčleněn geometrickým plánem z parcely p. č. 2417/11 o celkové výměře 7 247 m2. V případě zájmu je také možné koupit parcelu jako celek. Obě parcely mají přístup po obecní komunikaci.

Židlochovice jsou město v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Nacházejí se 18 km jižně od Brna, při ústí Litavy do Svratky. Žije zde přibližně 3 800 obyvatel. Jedná se o vinařskou obec ve Velkopavlovické vinařské podoblasti. Do obchodního centra Olympia Brno se autem dostanete za 15 minut.

V případě Vašeho zájmu o pozemek mě neváhejte kontaktovat.

Cena

1 396 210 Kč

Makléř

Ondřej Jílek

+420