Prodej restaurace s apartmány, 274 m2, obec Kratochvilka

Prodej Komerční Restaurace, Kratochvilka

Prodej restaurace s apartmány, 274 m2, obec Kratochvilka

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej komerčního objektu s restaurací a pěti apartmány v obci Kratochvilka u Rosic.

Jedná se o novostavbu komerčního objektu u hlavního tahu přes obec. Nemovitost byla postavena v roce 2020. Ve spodním patře se nachází restaurace se salonkem a kulečníkem, hygienické zázemí pro hosty dle moderních standardů, bar a přípravna pokrmů s nerezovými stoly, plynovým sporákem, fritézou, elektrickou troubou, grilem, výrobníkem na párky v rohlíku, mikrovlnkou, digestoří, chladničkou na 250l, mrazákem, kávovarem a kompresorem na pípu.

Uvnitř je 35 míst u stolů blíže baru a 25 míst v salonku. Dalších 40 míst se nachází na soukromé zahrádce na vlastním pozemku. Venkovní sety se slunečníky, pípa, chlazení zmrzliny, jukebox a fotbálek jsou pronajaty.

V horním patře, kam se dostanete po venkovním ocelovém schodišti se nachází 5 pokojů (2 přístupné přímo z ochozu, 3 z kryté chodby). V každém pokoji je základní nábytek - postel, stůl, policová skříň. Každý pokoj já soukromou koupelnu se sprchou, umyvadlem a toaletou. Na patře je společná kuchyňka/sklad po všechny pokoje.

Apartmány jsou tak vhodné k pronájmu turistům, pro sezónní pracovníky, případně jako ubytovna na dlouhodobý pronájem pro nenáročné. Pod budovou je původní sklep se dvěma místnostmi, které slouží jako skladové prostory.

V případě, že Vás nemovitost zaujala, zobrazte si také 3D sken spodního patra budovy. V případe zájmu neváhejte a zavolejte mi. Budu se na Vás těšit na společné prohlídce, vždy po dohodě v dopoledních hodinách.

Cena

12 875 000 Kč

Makléř

Ondřej Jílek

+420