Prodej restaurace se zahrádkou v centru města, 100 m2, Mikulov

Prodej Domy Rodinný, Mikulov

Prodej restaurace se zahrádkou v centru města, 100 m2, Mikulov

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej zavedené restaurace v historickém centru města Mikulov, jedné z nejnavštěvovanějších turistických destinací u nás.

Více informací, přehledně, včetně odkazu ke stažení 3D skenu interiéru restaurace najdete na investicemikulov.cz

V dnešních dnech sice není ta nejvhodnější doba k provozu restaurace, avšak nic netrvá věčně. Naopak, letošní dovolená bude ve znamení českých hradů a zámků, vinařství a podniků v krásách naší země. Tak si pospěšte, ať vám tato příležitost neproteče mezi prsty!

Původní rodinný dům z roku 1784 byl v 90. letech generálně zrekonstruován. Z původních konstrukcí zůstalo smíšené obvodové zdivo z kamene a cihel, skladba stropu a krov s krytinou. Půdní prostor je možné dále využít.

Výměnou prošla dřevěná kastlová okna, plynová přípojka, rozvody vody i kanalizace v plastu, zdivo bylo zbaveno starých omítek a nanesly se nové, rozvody elektřiny jsou v hliníku i mědi (hliník v chodbě, kuchyni, kotelně a toaletách), nově byly vylity podlahy s novou dlažbou. Dům je bez izolace proti zemní vlhkosti.

Ve sklepě je studna na stáhnutí vody o průměru 50 cm, zdivo je naprosto suché, krov je v dobrém stavu, stejně tak jako krytina, která je pravidelně kontrolována. Na přístavku ve dvoře (toalety, sklady) s rovnou střechou je před 3 lety nová střešní folie.

Dům je tedy napojen na všechny inženýrské sítě, je možné připojit internet kabelem. Vnitřní vybavení baru a kuchyně je ve vlastnictví současného provozovatele restaurace a není součástí prodeje.

Navržená koncepce rekonstrukce je projednána se stavebním úřadem a především s odborem pátkové péče, kterým byla schválena včetně provedení terasy.

Více informací, přehledně, včetně odkazu ke stažení 3D skenu interiéru restaurace najdete na investicemikulov.cz

Cena

5 590 000 Kč

Makléř

Ondřej Jílek

+420 777 201 661