Prodej rodinného domu, 108 m2, ul. Nová, Bošovice

Prodej Domy Rodinný, Bošovice

Prodej rodinného domu, 108 m2, ul. Nová, Bošovice

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej novostavby jednopodlažního rodinného domu o dispozici 4+kk a užitné ploše 108 m2, v obci Bošovice, v dojezdové vzdálenosti 20 min. do Slavkova u Brna a 40 min. autem do Brna.

Více informací včetně 3D prohlídky celého domu najdete na bydlenibosovice.cz

Novostavba domu je vybavena nadstandardními prvky, jako je klimatizace nebo předokenní elektricky ovládané žaluzie v každé místnosti, které Vám zajistí větší soukromí a tepelnou stabilitu interiéru domu. Navíc každou místnost můžete pohodlně ovládat přenosným ovladačem. Při příjezdu k domu jsou pro vás připravena tři vydlážděná parkovací stání na vlastním pozemku, opatřeny odtokovým žlabem.

Dům je velmi pěkně dispozičně řešen. Z krytého, do hmoty domu zapuštěného závětří, vstupujete do malého zádveří, tak akorát s místem pro botník a odkládací stěnu. Z chodby tvaru L jsou přístupné všechny místnosti domu: - dvě koupelny
- technická místnost s prádelnou
- dvě ložnice do ulice
- ložnice se vstupem přímo do zahrady
- a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem.

Celá jedna strana chodby je pak připravena na vestavnou skříň o délce 5,25 m, nedostatkem úložných prostor tak trpět nebudete. Obývák má vysokou plochu prosklení, velmi působivý je také posuvný HS portál, kterým snadno propojíte dům s přilehlou dlážděnou terasou. 

Obě koupelny jsou připraveny ve stavu k dokončení dle vašeho vkusu. V hlavní koupelně blízko ložnic najdete místo na vanu, WC a umyvadlo. V koupelně blíže obývacímu pokoji je pak počítáno se sprchovým koutem. V technické místnosti je umístěn plynový kotel o výkonu 14 kW se zásobníkem teplé vody na 120 l a je zde také možnost připojit pračku a sušičku, komfort přinese i cirkulace teplé vody. Vytápění ve všech místnostech je zajištěno teplovodním podlahovým vytápěním. Kuchyňský kout má přípravu elektřiny na spotřebiče i varnou desku, odtah digestoře a samozřejmě připravený rozvod vody a odpadů.

Rodinný dům je k prodeji bez kuchyně, sanity, obkladů, nášlapných vrstev podlah a interiérových dveří a světel. Ty je nutné dokončit na vlastní náklady.

Na zahradě vás kromě již zmíněné terasy čeká dokonale rovná plocha pro anglický trávníček, zahradničení i pěstování zeleniny. K dispozici máte celkem tři úrovně zahrady, které jsou propojeny ocelovým schodištěm, každé o třech stupních. Dostatek vody zajistí retenční nádrž o objemu 6 m3, kterou můžete použít na zavlažování. Pokud nenaprší, je k dispozici kohoutek s vodou z řadu. Pohodlně si také můžete připojit sekačku či jakékoli jiné zahradní náčiní, protože v zahradním sloupku je vyvedena zásuvka 230 i 380 V. Samozřejmostí je připojená obecní kanalizace a vodovod. Na pozemek je možné se dostat i ze zadní strany.

Cena

6 990 000 Kč

Makléř

Ondřej Jílek

+420