Prodej rodinného domu, 214 m2, Kurdějov

Prodej Domy Rodinný, Kurdějov

Prodej rodinného domu, 214 m2, Kurdějov

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej jednopodlažního rodinného domu o dispozici 5+kk s dalším místem pro podnikání, či jako oddělený byt, o celkové a užitné ploše 214 m2, v obci Kurdějov, v dojezdové vzdálenosti 5 min. do Hustopečí a 30 min. autem do Brna.

Dům je velmi pěkně dispozičně řešen. Vstup do domu je možný hlavním vstupem přímo do zádveří, které navazuje na hlavní obytný prostor, nebo do prostoru vhodném pro podnikání. Původně byl prostor využíván jako veterinární ordinace s čekárnou, samostatným wc, laboratorní místností a ordinací. Stejně tak dobře je však prostor možné využívat jako výminek, či pokoj pro hosty s kuchyní od Skoupila, klimatizací s možností přitápění a dobrým odhlučněním od zbytku domu.

Ze zádveří je přístupné druhé samostatné wc, technická a skladovací místnost a především obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelnou a vstupem do podlouhlé chodby, ze které jsou k dispozici všechny ostatní místnosti domu. Z jídelny je také vstup na velkorysou terasu, navazující na užitnou i okrasnou zahradu. Kuchyňská linka ve tvaru U je originálním kusem od společnosti Hanák. Dvířka jsou 8x lakována speciálním postupem pro vysokou odolnost a životnost. Spotřebiče od značky Bosch - pečící trouba, vestavná mikrovlnka a ohřívací šuplík. Myčka Electrolux, varná indukční deska Franke. Digestoř s odtahem do exteriéru, velká dvoukřídlá lednice LG. Nadstandardní porcelánový dřez Blanco. Obytný prostor je klimatizován s možností přitápění.

Ve zmíněné chodbě je podlouhlá koupelna s velkým sprchovým bezbariérovým koutem, vanou, dvojitým umyvadlem a třetím wc v domě. Pod všemi obklady koupelny najdete hydroizolační stěrku. Velmi praktickým prvkem koupelny jsou dva světlíky. Jeden z nich je elektricky ovládaný s dešťovým a větrným senzorem, pro případ, že si nevzpomenete světlík zavřít před svým odjezdem z domu. Všude jsou osazeny nové Hansgrohe armatury. Zrcadla jsou podsvícena a pod umyvadly osazena nová deska z kaleného skla. Pod ní je umyvadlová skříňka Le bon.

Ve všech obytných místnostech a na chodbě i v zádveří je laminátová palubka o tloušťce 8 mm. Interiérové dveře jsou z plnoprofilu, potažené vrstvou přírodního dřeva - dub sukatý katrovaný od společnosti Šimbera. Dveře do technické místnosti mají pro lepší odhlučnění od pračky či sušičky výsuvný prahový profil.

Dalšími místnostmi domu je praktická pracovna, šatna s velkými vestavnými skříněmi se zrcadly a dětský pokoj. Z těchto místností je stejně jako z jídelny přístup na terasu. Poslední místností domu je ložnice s přístupem na zahradu do její zadní části. Zde najdete vyvýšený záhon s bylinkami, jahodami, angreštem, rybízem, ale i rajče či papriku. Pro romantické duše je určeno... do tohoto textu se další informace již nevejdou. Realitní servery počty znaků omezují. Pro dokonalé informace o domě prosím navštivte webovou stránku ondrejjilek. cz

Pokud Vás dům zaujal, neváhejte mě kontaktovat. Termín dne otevřených dveří je již stanoven!

Cena

19 990 000 Kč

Makléř

Ondřej Jílek

+420