Prodej rodinného domu, 256 m2, ul. Nová, Dolní Bojanovice

Prodej Domy Rodinný, Dolní Bojanovice

Prodej rodinného domu, 256 m2, ul. Nová, Dolní Bojanovice

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej rodinného domu s průjezdem o dispozici 3+1, s možností půdní vestavby a s výminkem, v obci Dolní Bojanovice.

Rodinný dům z počátku 70. let se nachází v řadové zástavbě klidné části obce. Pozemek je plně přístupný díky velkému průjezdu. V obytné části domu najdete dispozici 3+1 s praktickou komorou přiléhající ke kuchyni. V této části domu je elektřina v mědi, v přední části domu jsou vyměněna okna za plastová a rekonstrukcí prošla také koupelna. Z průjezdu je vstup do velmi prostorného půdního prostoru s ocelovým krovem a novější skladbou střechy, včetně folie a krytiny (15 let). Zde je možné vybudovat velmi prostorné obytné podkroví. Do kuchyně je sveden satelit od spol. SkyLink. Uprostřed domu je dvojprůduchový komín s možností připojení krbu.

Většina půdorysu domu, kromě vjezdu, je podsklepena. Ve sklepě najdete 3 pěkné sklepní místnosti - sušárnu, dílnu, prádelnu a pak také chladnější bramborový sklep. V suterénu domu je technické zázemí - nový ohřívač TUV (staří 1 rok) a také nový plynový kotel (podzim 2021). Do domu je zavedena obecní voda, kanalizace i plyn. Internet je možné připojit vzduchem, případně kabelem od Cetinu.

V další části pozemku najdete útulný dvůr se záhony, studnou a přístupem do výminku, kam jsou také zavedeny všechny inženýrské sítě. Je možné jej využívat jako dílnu, sklady, letní kuchyni, či pokoj pro hosty. V jedné místnosti jsou wafky, v kuchyni plynová kamna. V zadní místnosti je příprava na koupelnu. Nad výminkem je opět pěkný půdní prostor, vhodný k uskladnění věcí.

Za výminkem jsou hospodářská stavení - králíkárna, kurník, ale i vinný sklep s presshousem. Když vinný sklep, nemůže chybět ani malý vinohrad, který vyplňuje zbylý pozemek. Je zde přibližně 60 hlav udržovaného vinohradu.

Vodné, elektřina a plyn, včetně TV a radiových poplatků činí 4.640,- Kč měsíčně. Komunální odpad a satelit je hrazen zvlášť. Další možnosti internetového připojení jsou NetConnect Hodonín a společnost Neos.

Obec Dolní Bojanovice je známa svou dobrou organizací, obec velmi dobře funguje jak provozně, tak co se týče investic do její infrastruktury, tak především žije bohatým kulturním životem a lidovými tradicemi.

V případě Vašeho zájmu o prohlídku či více informací mě neváhejte kontaktovat.

Cena

5 000 000 Kč

Makléř

Ondřej Jílek

+420