Prodej rodinného domu, 290 m2, ul. Lednická, Břeclav - Charvátská Nová Ves

Prodej Domy Rodinný, Břeclav

Prodej rodinného domu, 290 m2, ul. Lednická, Břeclav - Charvátská Nová Ves

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej rodinného domu o dispozici 5+kk a užitné ploše 290 m2, na ulici Lednická v Břeclavi, městské části Charvátské Nové Vsi.

Rodinný dům je zděnou stavbou ze škvárobetonu o celkem 3 podlažích. Hlavní vstup do domu je přes prosklenou verandu, ale díky průjezdu na pozemek také ze dvora domu. Zde kromě přístupu na velkou zahradu najdete také útulné posezení pod vzrostlým stromem a samostatně stojící zděnou garáž o velikosti 25 m2.

Po vstupu do domu vás čeká spojovací chodba a schodiště do suterénu i do 2.NP. V prvním podlaží se nachází koupelna s vanou i sprchou, samostatná toaleta, dva obytné pokoje orientované směrem do ulice (východ), prostorná jídelna s kuchyňským koutem a praktickou spižírnou. Možnosti modernizace a využití jednotlivých prostor jsou pěkně vidět na přiložených vizualizacích.

V druhém podlaží jsou dvě obytné místnosti, jedna orientována do ulice, druhá do dvora (západ). Dále je zde možnost rozšířit obytné prostory o další pokoje díky podkrovní části, která lze velmi dobře přebudovat, díky dobře loženému krovu a dostatečným světlým výškám konstrukcí. Přístup do této časti podkroví je plnohodnotnými dveřmi na konci chodby.

V suterénu je pět místností - kotelna s plynovým kotlem (2 roky starý), dílna, sklad, předsklepí kvelbeného vinného sklepa, který je vybudován ještě o půl patra níže, než samotný suterén, a technická místnost se zásobníkem teplé vody, který je napojen na solární kolektory na střeše. Od jara do podzimu tak za ohřev teplé vody neplatíte.

Do domu je navedena obecní voda i kanalizace, plynová přípojka  a je také možné připojit optickou síť internetu, která vede před domem. V celém domě jsou vyměněna okna za plastová s trojsklem.

Více informací včetně 3D skenu, vizualizací i více fotek najdete na webu ondrejjilek .cz

Cena

cena k jednání

Makléř

Ondřej Jílek

+420