Prodej rodinného domu 6+1 245 m2, pozemek 866 m2, Ivančice u Brna

Prodej Domy Rodinný, Ivančice

Prodej rodinného domu 6+1 245 m2, pozemek 866 m2, Ivančice u Brna

Popis

Prohlédněte si celý dům do nejmenšího detailu v reálné 3D prohlídce. Jděte na bydleniivancice.cz

Realitní společnost IP Solution Real nabízí k prodeji stavební pozemek v obci Ivančice u Brna, s veškerou občanskou vybaveností, nákupním střediskem Shopping Ivančice a supermarketem Tesco přímo naproti domu.

Nechybí dvě základní školy (jedna 300 m od domu), gymnázium i odborné učiliště, služby včetně nemocnice. A to vše s dostupností do Brna 30 minut jízdy autem. Pokud cestujete MHD, zastávka hned u domu a do Brna to zabere 45 minut.

Rodinný dům se skládá ze tří podlaží. Ze suterénu, kde najdete technické zázemí pro provoz domu, garáž na dvě za sebou zaparkované auta i dostatek skladovacích prostor na sezónní vybavení, nářadí, nebo například sklad dřeva pro krb.

V prvním podlaží jsou dvě samostatné neprůchozí ložnice s orientací do zahrady, koupelna, kuchyně se spižírnou a společenský prostor pro celou v podobě obývacího pokoje s krbem a vstupem na zimní zahradu, která je orientována jižně.

Ve druhém podlaží, které je půdní vestavbou, se nachází druhá koupelna a tři prostorné neprůchozí ložnice. Z chodby je padacími dveřmi možný přístup na malou půdu, vhodnou pouze na drobné skladování.

Dům je tak vhodný pro velkou rodinu, která využije 5 samostatných ložnic + obývací pokoj, nebo pro dvě generace. Z jedné z místností v podkroví je možné vyvést vodu i odpady a tak můžete vybudovat kuchyni pro horní byt. Oba byty tak budou oddělené a plně soběstačné.

O vytápění se stará kombinace tepelného čerpadla vzduch-voda o výkonu 3 kW s elektrickým kotlem o výkonu 9 kW. Lze také přitápět tuhými palivy z krbu. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Díky tomu je v domě el. sazba D56 (23 hod denně nízká sazba).

Více informací přehledněji? Jděte na bydleniivancice.cz

Dům má obecní vodovodní přípojku a také vlastní studnu. Studniční vodu je možné využívat pro zahradu, ale lze také jednoduše přepojit do koupelny. Tato možnost je již funkční. Plyn není zaveden. Odkanalizování domu je svedeno do jímky, která má zabudované čerpadlo s hadicí, která je navedena do kanalizace.

Zahrada kolem domu včetně zastavěných částí se rozkládá na ploše 866 m2 a je ze všech stran oplocená. Vstup na pozemek zajišťuje branka pro pěší i velká brána pro vjezd auta. S parkováním nebude problém. 2 auta v garáži pod domem, 1 v průjezdu a 1 další před domem. Pohodlně, bez nutnosti koordinace zaparkují 2 auta.

Na zahradě se nachází ještě jeden zastřešený objekt, který může sloužit jako kryté parkovací stání, kryté posezení s udírnou a grilem, nebo jeho zahradní sklad na nářadí a vybavení. Možností využití je mnoho. Nechybí pískoviště pro děti, velký kotec pro psa, vybetonované prostranství pro bazén a také oplocený záhonek pro pěstování čehokoli, co vám chutná.

Prohlédněte si celý dům do nejmenšího detailu v reálné 3D prohlídce. Jděte na bydleniivancice.cz

Tak neváhejte a napište mi pro více informací.

Cena

Rezervováno

Makléř

Ondřej Jílek

+420 777 201 661