Prodej rodinného domu s 5 jednotkami, 328 m2 - Břeclav

Prodej Domy Rodinný, Břeclav

Prodej rodinného domu s 5 jednotkami, 328 m2 - Břeclav

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej rodinného domu o 5ti samostatně přístupných jednotkách o dispozicích 1+kk a 4+kk, na ulici Lidická v Břeclavi.

Více informací včetně 3D skenu bytu najdete na bydlenibreclav.cz

Již při příjezdu k samotné nemovitosti si všimnete první z mnoha předností. Autobusová zastávka pouze pár kroků od domu a k prvnímu nákupnímu centru M1 a supermarketu Hruška s pekárnou to nejsou více než 2 minuty chůze. První výraznou přednost však spatřuji v dostatku parkovacích stání na vlastním pozemku. Před dům se pohodlně zaparkují 4 auta a když nepočítám průjezd, na pozemku za domem pak minimálně další 2 až 3. Zmíněná místa za domem jsou také za uzamykatelnou branou, čili k Vašemu autu nebude mít přístup kdokoli z chodníku.

První dvě jednotky jsou přístupné a orientované přímo do ulice. Jsou tak vhodné především na pronájem ke komerčním účelům. Velká výloha i bílá plocha fasády vyzívají k umístění loga či reklamního banneru. Podnikatel pak opět ocení autobus i dostatek parkování přímo před provozovnou. V první jednotka je plně vybavena, včetně koupelny a kuchyně, včetně lednice, postele, jídelního stolu a pohovky. Druhá jednotka pak kromě plnohodnotné koupelny čeká na zařízení kuchyně.

Další bytová jednotka je umístěna směrem do dvora s přístupem po betonovém schodišti. Opět plně dokončená koupelna s přípravou na kuchyňskou linku. Čtvrtá jednotka je s přístupem z hlavního vchodu do domu a je plně zařízená, včetně kuchyně, postele, pohovky a jídelního stolu. Vedle této jednotky je ještě samostatně přístupná podlouhlá místnost, aktuálně využívána jako prádelna s odpadem i vodou na pračku a sušičku.

Poslední bytová jednotka je umístěna ve druhém podlaží domu. Dispozičně 4+kk + podlouhlá pracovna a praktická komora. První koupelna má toaletu, bidet, umyvadlo a vanu. Našlo se tady pohodlně místo i na pračku. Druhá koupelna je pak přístupná přímo z ložnice, opět s toaletou, bidetem, sprchou a umyvadlem. Z ložnice je přístup na balkon směrem do zahrady. Hlavní místností bytu je obývací pokoj s kuchyňským koutem. Zde je možnost přístupu na balkon orientovaný do ulice, je však nutné upozornit na absenci zábradlí. Zbývají ještě další dva pokoje, z nichž jeden je orientovaný do ulice a jeden do zahrady.

Rodinný dům je zateplený kontaktním zateplovacím systémem, má plastová okna a prošel také kompletní rekonstrukcí instalací, od elektřiny, vody, plynu až po odkanalizování a rozvody topení. Dům je celopodsklepený s mnoha skladovacími místnostmi. V suterénu je také umístěn plynový kotel se zásobníkem teplé vody pro 4 menší jednotky. Čtyřpokojová jednotka využívá teplé vody z elektrického ohřívače umístěného v horní koupelně.

Na pozemek za domem je možné vjet autem. Zde je možné parkování, či stavba garáže. Zadní část pozemku je oddělena krátkým plotem pro zajištění dostatečného soukromí a vyjímala by se zde pěkná pergola. Celý pozemek je oplocen betonovým, či pletivovým plotem.

Cena

9 590 000 Kč

Makléř

Ondřej Jílek

+420