Prodej rodinného domu s terasou, 147 m2, Brno, ul. Soběšická

Prodej Domy Rodinný, Brno

Prodej rodinného domu s terasou, 147 m2, Brno, ul. Soběšická

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej nově zrekonstruovaného rodinného domu v klidné části Brna, na ulici Soběšická, s veškerou občanskou vybaveností v okolí, dobrou dostupností MHD a bezproblémovým parkováním.

Tento prostorný dvoupodlažní dům byl nově zrekonstruovaný před méně než rokem. Celková užitná plocha domu činí 147 m2 včetně venkovní terasy. Nachází se v řadové zástavbě a pozemek o ploše 93 m2 je plně zastavěn domem.

Po vstupu do zádveří, kde najdete kromě botníku a věšáku na svršky také vodoměrnou šachtu a měřidla všech energií, se můžete dále vydat do pracovny, která má okno do ulice, či dále do kuchyně s jídelním koutem. Z této centrální části je přístupný také obývací pokoj, první koupelna a ložnice s praktickou šatnou.

V druhém podlaží jsou celkem 3 pokoje, chodba s úložnými prostory, druhá koupelna a především pak vstup na terasu. Ta je ze tří stran krytá. Pohodlně tak můžete trávit slunné dny na čerstvém vzduchu. Snídaně, obědy, odpolední relax u kávy po náročném dni v práci v krytém posezení a pro relax spojený s utužováním vaší imunity je k dispozici sauna. To vše vám nabídne tento venkovní prostor na terase, která již brzy může být vaše!

O vytápění se stará nový plynový kotel s pětiletou zárukou. Do každého pokoje je zavedena rekuperace s výměníkem tepla, která zajistí čerstvý předehřátý vzduch bez nutnosti klasického větrání okny. V letním období přijde vhod klimatizační jednotka umístěná ve druhém podlaží. Ve všech místnostech jsou radiátory, v patře jsou pak menší tělesa doplněna podlahovým vytápěním.

Dům byl velmi moderně rekonstruován a v případě zájmu bude prodán s většinou vnitřního zařízení bytu, včetně úložných prostor, sedačky, venkovního posezení, apod.

Vážným zájemcům pak bude zaslána reálná 3D prohlídka domu. Napište či zavolejte si o ni!

Cena

6 890 000 Kč

Makléř

Ondřej Jílek

+420 777 201 661