Prodej stavebního pozemku, 1 118 m2, ul. Na Drahách, Zbýšov u Oslavan

Prodej Pozemky Bydlení, Zbýšov

Prodej stavebního pozemku, 1 118 m2, ul. Na Drahách, Zbýšov u Oslavan

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí k prodeji stavební pozemek o celkové velikosti 1 118 m2, v obci Zbýšov u Oslavan.

Stavební pozemek má tvar obdélníku o přibližné délce 100 m a stavební šířce 11,6 m. Jedná se o pozemek v individuální zástavbě nově vznikající lokality rodinných domů s možnosti snadného napojení na všechny inženýrské sítě, kromě plynu. K pozemku vede zpevněná obousměrná komunikace.

Splašková kanalizace je vedena v komunikaci přímo u pozemku, stejně tak jako elektrická síť. Vzduchem je veden datový kabel od společnosti Cetin. Obecní vodovod je na druhé straně komunikace.

Přesné možnosti umístění stavby, místní regulativ, včetně ověření možnosti napojení na inženýrské sítě jsou k nahlédnutí v Odborném posudku zastavitelnosti, který je možné si stáhnout na webu ondrejjilek.cz, nebo Vám jej rád na vyžádání zašlu.

Obec Zbýšov se nachází 30 minut jízdy autem od Brna a 15 minut od Rosic. Aktuálně má přes 3 600 obyvatel a vyznačuje se dobrou občanskou vybaveností (obchody, pošta, škola, školka, kostel, pošta, a další) ale i volnočasovými aktivitami (hřiště, sport, koupaliště, muzeum).

Pokud Vás pozemek zaujal, neváhejte mě kontaktovat.

Cena

info v RK

Makléř

Ondřej Jílek

+420