Prodej stavebního pozemku, 789 m2, Charvátská Nová Ves, Břeclav

Prodej Pozemky Bydlení, Břeclav

Prodej stavebního pozemku, 789 m2, Charvátská Nová Ves, Břeclav

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí k prodeji stavební pozemek o velikosti 789 m2, ul. SNP, Břeclav.

Více informací včetně odborného posudku zastavitelnosti pozemku najdete na bydlenibreclav.cz

Pozemek o uliční šíři přibližně 28 m se nachází v jedné z vedlejších ulic městské části Charvátská Nová Ves, na konci zástavby. Na pozemku se v současné době nachází zděná stavba garáže zapsaná v katastru jako stavba bez čísla evidenčního. Dále je na pozemku bazén a dřevěná pergola k posezení s rodinou či přáteli. Pozemek je ze tří stran oplocený. Dokončit zbývající stranu bude již úkol pro nového majitele tohoto krásného pozemku.

Voda, kanalizace, elektřina, plyn i datová síť jsou umístěny na začátku ulice s nutností přivést tyto sítě v trase cca 35 m a je technicky možné se na sítě připojit.

Na kraji pozemku podél ulice vede nadzemní vedení vysokého napětí, v trase, která je označena ke zrušení. Umístění jednoho až dvou rodinných domů je se správcem této sítě, spol. EGD projednáno a schváleno.

Autobusová zastávka je vzdálena jen pár minut pěšky od pozemku. Je zde jak MHD do centra města, tak také linkové autobusy směrem na Lednici. Autobusem jste v centru za 10 minut, na nájezdu na dálnici rovněž.

Pokud vás pozemek zaujal, neváhejte mě kontaktovat. Na webu je také možnost si stáhnout odborný posudek zastavitelnosti, kde se kromě posouzení napojení na inženýrské sítě, dozvíte také o obecném regulativu pro stavbu rodinných domů v této lokalitě.

Více informací na bydlenibreclav.cz

Cena

Rezervováno

Makléř

Ondřej Jílek

+420