Prodej zahrady, 720 m2 - Moravské Bránice

Prodej Pozemky Zahrada, Moravské Bránice

Prodej zahrady, 720 m2 - Moravské Bránice

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí k prodeji zahradu v obci Moravské Bránice, které jsou vzdáleny přibližně půl hodiny jízdy od Brna a unikněte tak městu na osamoceném a velmi krásném místě.

Nebojíte se rekonstrukce či stavbě zcela nové chaty? Odměnou vám bude skvělý prostor pro relax či zahradničení mimo ruch města. Původní chatka potřebuje opravit, po celou dobu rekonstrukce je vám však k dispozici níže položená nová pergola s uzamykatelným skladem. No a později máte krásně oddělenou chatku, kam uložíte spát své ratolesti, od pergoly kde sami či s přáteli pokračujete v zahradní párty.

- Základní občanská vybavenost - obchody, penzion, restaurace, škola, školka
- Soukromí v přírodě - zahrada poskytuje dostatek soukromí
- Dobrá dostupnost do Brna - vlaková zastávka pár minut pěší chůze
- Jihozápadní orientace - svažitost je orientována na jihozápad

Více o obci i samotné zahradě na webu ondrejjilek.cz

Zahrada je dostupná po lesní cestě pár minut pěší chůze od posledního domu. Pokud vlastníte alespoň trochu vyšší auto, přijedete pohodlně až k samotnému vstupu na pozemek. Ten je umístěn na jižním svahu s kaskádovitou úpravou. Jsou zde tedy rozděleny jednotlivé úseky pro chatu, posezení, zahradničení a stromy. Na spodním okraji se nachází latrína.

Pozemek se dle platného územního plánu obce nachází v ploše pro individuální rekreaci a je tedy možné rozšířit stávající chatku, či ji zrekonstruovat. Protože je však zahrada blízko železniční dráhy, je nutné při povolení nové stavby žádat o souhlas "se stavbou v ochranném pásmu trati", což obnáší jednoduchý nákres stavebního záměru a zaměření výškového profilu kolmo na kolej, které lze objednat u geodeta.

- Voda - NE
- Elektřina - NE (možné připojit)
- Kanalizace - NE

Na pozemku je několik dřevin a plodících ovocných stromků (švestky a meruňky). Součástí je také starší chata ke generální rekonstrukci či demolici. Elektřinu je možné přivést po žádosti u E.on, společně s vlastníky sousední parcely. Kanalizace není k pozemku přivedena. Vodu je možné řešit novým hloubkovým vrtem.

Více o obci i samotné zahradě na webu ondrejjilek.cz

Dopravní dostupnost:
- 23 minut - spěšným vlakem do Brna
- 29 minut - cesta do Brna autem

Pro pomoc s finanční stránkou koupě je Vám k dispozici náš tým skvělých hypotečních specialistů.

Okouzlila vás zahrada stejně jako mě? Tak neváhejte a napište mi.

Cena

300 000 Kč

Makléř

Ondřej Jílek

+420 777 201 661