Pronájem bufetu Na Statku, Valtice

Pronájem Komerční Obchodní prostory, Valtice

Pronájem bufetu Na Statku, Valtice

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí pronájem bufetu Na Statku se samoobsluhou v centru města Valtice.

Více informací včetně 3D prohlídky interiéru najdete na ondrejjilek.cz

Veškeré vybavení kuchyně, 2 velké chladící boxy, zařízení restaurace (pult. stoly, židle), chladící pult na maso a uzeniny, regály a zařízení obchodu jako jsou lednice a kasa - zůstávají k dispozici. Prostory mají hygienická povolení ke skladování, porcování a prodeji masa a masných výrobků. Lze zásobovat zavěšené kusy masa pomocí háku s pojezdem přímo až do chladícího boxu.

Samozřejmostí je hygienické zázemí pro personál a hosty, malý archiv a administrativní místnost. Restaurace je od obchodu oddělena a lze provozovat zvlášť (se společným zázemím). Je možné také odkoupit zboží, kterým je nyní obchod zásobován a převzít smlouvy s dodavateli. Celý prostor je vytápěn krbem, vedle kterého je prostor pro skladování dřeva. Teplou vodu zajišťuje elektrický bojler.

Před budovou je vydlážděné parkovací stání pro 3 auta a stojan na kola. Označení obchodu a obědového bufetu lze po dohodě přizpůsobit či změnit. Další zákazníci mohou parkovat na komunikaci u krajnice (ulice je jednosměrná), personál pak může parkovat na soukromém dvoře. Zásobování obchodu je možné předním vchodem, zásobování restaurace a chladících boxů přesně dle hygienických norem se zastřešením z prostoru průjezdu na dvůr.

Podmínkou pronájmu je odkup smíšeného zboží ze zásob samoobsluhy ve výši přibližně 50.000,- Kč (upřesní inventura před odkupem).

Více informací včetně 3D prohlídky interiéru najdete na ondrejjilek.cz

Cena

7 500 Kč za měsíc

Makléř

Ondřej Jílek

+420