Pronájem bytu 2+1, 58 m2, ul. Pod Zámkem, Valtice

Pronájem Byty 2+1, Valtice

Pronájem bytu 2+1, 58 m2, ul. Pod Zámkem, Valtice

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí dlouhodobý pronájem bytu o dispozici 2+1 s balkonem dobré lokalitě blízko valtického zámku.

Bytová jednotka je v původním stavu s umakartovým jádrem a nachází se ve třetím podlaží bytového domu bez výtahu. K dispozici je zánovní kuchyňská linka včetně spotřebičů (elektrický sporák s troubou a digestoří, lednice s mrazákem). Koupelna a WC zůstávají v původním stavu, jsou oddělené a v koupelně se nachází sedací vana s umyvadlem.

Byt je velmi dobře dispozičně řešený, nabízí tak skvělý prostor, který můžete vybavit dle Vašich představ. Vstupními dveřmi vcházíte do chodby, která spojuje všechny obytné místnosti. Hned za dveřmi se nachází místnost s toaletou. Vstup do koupelny je umístěn z druhé strany bytového jádra. Dále Vás čeká jídelní kout, který je zařízen stolem.

Do první obytné místnosti se lze dostat již z jídelny. Druhý vstup se nachází dále v chodbě, na konci které je samostatná šatna o velikosti 2,5 m2. Druhá místnost je přístupná taktéž na konci chodby a její dominantou je prostorný balkon, jehož plocha o velikosti 2,5 m2 přímo vybízí k umístění venkovního posezení, se kterým zažijete ten pravý odpočinek s víkendovými pozdními snídaněmi na čerstvém vzduchu, či odpolední kávou po rušném pracovním dni.

Dům prošel celkovou rekonstrukcí - zateplení, nové vchody, nové prostorné balkony. Příslušenství bytu je také skladovací kóje o velikosti 6,3 m2, zabezpečena kovovým pletivem a zámkem, která je umístěna v suterénu domu. Zde je také možnost využívání společné kolárny/kočárkárny a velkou výhodou je také sdílená sušárna.

Více informací najdete na ondrejjilek.cz

Bytový dům se nachází v blízkosti valtického kostela a zámku, který je jednou ze součástí Lednicko-valtického areálu a je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Právě kostel Nanebevzetí Panny Marie a barokní zámek s kaplí, která je využívána k hudebním produkcím jsou hlavními dominantami Valtic. Obec se pyšní oficiálním titulem „hlavní město vína“. Sídlí zde Národní vinařské centrum, které provozuje veřejnou degustační expozici Salon vín ČR.

Pokud Vás byt zaujal a chcete se dozvědět více, doporučuji přejít na reálnou 3D prohlídku, kde lze prozkoumat každý detail bytu.

Tak neváhejte a sjednejte si prohlídku ještě dnes. Více informací najdete na ondrejjilek.cz

Cena

Prodáno

Makléř

Ondřej Jílek

+420