Pronájem bytu 2+1, 71 m2, ul. Antonínská, Brno

Pronájem Byty 2+1, Brno

Pronájem bytu 2+1, 71 m2, ul. Antonínská, Brno

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí pronájem bytu o dispozici 2+1 a obytné ploše 71 m2 s hostinským pokojem - v původním, ale velmi zachovalém stavu, na ulici Antonínská, Brno.

Více informací včetně 3D prohlídky na webu ondrejjilek.cz

Byt se nachází v druhém podlaží bytového domu s výtahem v samém centru města Brna, pouze pár kroků od parku Lužánky a zastávky tramvaje Antonínská. Díky této strategické poloze máte veškeré výhody města Brna jako na dlani.

V centrální částí bytu je chodba, ze které je přístup do všech místností. Dvou neprůchozích ložnic, kuchyně s balkonem, koupelny, odděleného wc a hostinského pokoje (či pracovny). V bytě jsou původní parkety ve velmi dobrém stavu. Nově je byt také vymalován a vybaven pěkným nábytkem v celkovém stylu bytu. Vybavení bytu je možné po dohodě doplnit, či odstěhovat, pokud máte své.

Z kuchyně je přístupný malý balkon orientovaný do vnitrobloku a společného dvora. Za kuchyňskou linkou je také komora, sloužící jako potravinová skříň.

K bytu náleží sklepní kóje, společný dvůr, či společná místnost pro kola.

Parkování je možné v modré zóně po dohodě s majiteli bytu. Internet je v bytě zajištěn optickým kabelem, rádi Vám sjednáme výhodný tarif - výběr ze dvou poskytovatelů.

Nájemné činí 12 500 Kč + náklady na energie a správu, které činí 3 180 Kč měsíčně a jsou zúčtovatelné, za teplo, vodu, elektřinu i plyn tedy zaplatíte pouze to, co opravdu spotřebujete.

Líbí se vám? Tak neváhejte, zavolejte mi a sjednejte si prohlídku tohoto krásného bytu k pronájmu ještě dnes.

Více informací včetně 3D prohlídky na webu ondrejjilek.cz

Cena

12 500 Kč za měsíc

Makléř

Ondřej Jílek

+420