Pronájem bytu 2+kk, 58 m2, ul. Žižkova, Brno - Veveří

Pronájem Byty 2+kk, Brno

Pronájem bytu 2+kk, 58 m2, ul. Žižkova, Brno - Veveří

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí pronájem funkcionalistického bytu o dispozici 2+kk a obytné ploše 58,5 m2 na ulici Žižkova, v Brně Veveří.

Byt se nachází v 5. podlaží bytového domu postaveného dle významného funkcionalistického architekta Jindřicha Kumpošta. Po vstupu do bytu vás čeká prostorná chodba, která spojuje celý byt. Na její pravé straně se nachází pracovní kout, vestavná skříň a vstup na balkon a neprůchozí ložnice.

Na straně levé koupelna se sprchovým koutem, pračkou a plynovým kotlem, který zajišťuje jak teplo, tak teplou vodu. Dále oddělená toaleta a vstup do hlavní místnosti bytu, kterou je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, jehož součástí je sklokeramická varná deska s pečící troubou, nová myčka nádobí i lednice.

Byt se pronajímá včetně televize, jídelního koutu se stolem a židlemi, dvěma konferenčními stoly a luxusním koženým gaučem. Dále je možné od současného nájemníka odkoupit téměř novou dvoulůžkovou postel s matrací a noční stolek, za zvýhodněnou cenu. Vyznačuje se vysokými stropy, krásnými parketami, které jsou nyní čerstvě ošetřeny. K bytu je také velká a dobře zabezpečená sklepní kóje. v suterénu domu.

Bytový dům má velkorysé vstupní prostory, privátní posilovnu pouze pro obyvatele domu, kam je možné se předem nahlásit a vybookovat pouze pro sebe. Dále dům nabízí udržovanou předzahrádku a společný zatravněný dvůr ve vnitrobloku, kde je možné strávit čas při odpočinku či sportu. Nechybí samozřejmě výtah. Internet od Vodafone, je zde modem, ale smlouvu si sjednává nájemník (zajistíme).

Více informací najdete na ondrejjilek.cz

Cena

16 900 Kč za měsíc

Makléř

Ondřej Jílek

+420