Pronájem nového bytu 2+kk, 42 m2, ul. Vrahovická, Prostějov

Pronájem Byty 2+kk, Prostějov

Pronájem nového bytu 2+kk, 42 m2, ul. Vrahovická, Prostějov

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí pronájem celkem 5 nových bytových jednotek o dispozici 2+kk až 3+kk na ulici Vrahovická, Prostějov.

Více na webu pronajmy-vrahovicka.cz

V současné chvíli je k dispozici bytová jednotka č. 1 o velikosti 49 m2, která se nachází v 1. NP domu a dále bytová jednotka č. 4 o dispozici 2+kk, 42 m2.

Hlavní vstup do bytového domu je z ulice Vrahovická. Jedná se o třípodlažní bytový dům s celkem pěti byty. V každém bytě je kromě obytných místností vstupní chodba a koupelna s toaletou. V koupelně je také příprava na pračku a sušičku (odpad, voda). Voda je ohřívána elektrickým bojlerem, vytápění pak v každé místnosti elektrickým přímotopem. Byty jsou napojeny na nízkotarifní sazbu.

Internet bude v domě zařízen pomocí wifi, konkrétní rychlost a měsíční částka bude upřesněna.

Ke každé bytové jednotce bude k dispozici skladovací kóje, umístěná v suterénu domu. V příštím roce bude také dokončena společná kolárna, zkultivován společný dvůr a vybudován dostatečný počet parkovacích míst, které budou moci využívat všichni nájemníci domu. Parkovací místa budou přístupná z ulice Ktp. Nálepky a do domu bude možné pohodlně projít zahradou.

Více na webu pronajmy-vrahovicka.cz

Zaujaly Vás byty k pronájmu? Tak neváhejte a kontaktujte mě, ať vám neunikne příležitost být prvními nájemníky těchto nových bytů.

Cena

8 000 Kč za měsíc

Makléř

Ondřej Jílek

+420 777 201 661