Pronájem obchodních prostor a restaurace, 255 m2 - Valtice

Pronájem Komerční Obchodní prostory, Valtice

Pronájem obchodních prostor a restaurace, 255 m2 - Valtice

Popis

Realitní společnost IP Solution Real nabízí pronájem obchodního prostoru s restaurací v centru města Valtice.

V současné době jsou obchodní prostory využívány jako obědová restaurace a obchod s potravinami. Veškeré vybavení kuchyně, 2 velké chladící boxy, zařízení restaurace (pult. stoly, židle), chladící pult na maso a uzeniny, regály a zařízení obchodu jako jsou lednice a kasa - zůstávají k dispozici. Prostory mají hygienická povolení ke skladování, porcování a prodeji masa a masných výrobků. Lze zásobovat zavěšené kusy masa pomocí háku s pojezdem přímo až do chladícího boxu.
Samozřejmostí je hygienické zázemí pro personál a hosty, malý archiv a administrativní místnost. Restaurace je od obchodu oddělena a lze provozovat zvlášť (se společným zázemím). Je možné také odkoupit zboží, kterým je nyní obchod zásobován a převzít smlouvy s dodavateli. Celý prostor je vytápěn krbem, vedle kterého je prostor pro skladování dřeva. Teplou vodu zajišťuje elektrický bojler.

Více informací najdete na ondrejjilek.cz/pronajem-bufetu.

Před budovou je vydlážděné parkovací stání pro 3 auta a stojan na kola. Označení obchodu a obědového bufetu lze po dohodě přizpůsobit či změnit. Další zákazníci mohou parkovat na komunikaci u krajnice (ulice je jednosměrná), personál pak může parkovat na soukromém dvoře. Zásobování obchodu je možné předním vchodem, zásobování restaurace a chladících boxů přesně dle hygienických norem se zastřešením z prostoru průjezdu na dvůr.

Valtice jsou malé vinařské město 9 km západně od Břeclavi, u hranic s Rakouskem. Žije zde přibližně 3 500 obyvatel. Historické jádro města je chráněno jako městská památková zóna. Okolní Lednicko-valtický areál je krajinnou památkovou zónou. Valtický zámek byl až do roku 1945 sídlem knížecího rodu Lichtenštejnů.

Více informací najdete na ondrejjilek.cz/pronajem-bufetu.

Valtice se nachází v Mikulovské vinařské podoblasti a patří mezi nejnavštěvovanější vinařská města v ČR. Je zde mnoho vinařských podniků i rodinných vinařů. Ve sklepních prostorách zdejšího zámku je umístěna veřejná degustační expozice vín oceněných titulem Salon Vín České republiky.

Reálná 3D prohlídka nemovitosti zde: my.matterport.com/show/?m=g79RGUj9A76

Sjednejte si prohlídku obchodních prostor ještě dnes!

Cena

14 900 Kč za měsíc + provize RK,

Makléř

Ondřej Jílek

+420 777 201 661